29 Şubat Perşembe 2024

Assassin’s Creed Valhalla’ın Şaşırtıcı Bağlantısı

Assassin’s Creed Valhalla‘nın beklenen süprizi geldi. Son içerik güncellemesi artık tüm platformlarda yayınlandı. Planlanandan bir hafta önce gelen Assasin’s Creed Valhalla bekleyenlerini heyecanlandırdı. Bunun yanında güncelleme Bağdat merkezli Assassin’s Creed Mirage ile sürpriz bir bağlantı içeriyor. Eivor’un hikayesinin bu son bölümünün önümüzdeki hafta, 6 Aralık’ta gelmesi bekleniyordu.

Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla

Beklendiği gibi, Valhalla hikayesinin bu son parçası, Eivor’un İngiltere’deki zamanını tamamladığını ve son bir kez oyunun açılışında gömülü olduğunu gösterdiği Kuzey Amerika’ya gittiğini görüyor. Valhalla’nın uzun kampanyasından bazı dikkate değer kişilerle birkaç son veda vakti oluşu ve ardından Odin’in neyin peşinde olduğu hakkında daha fazlasını öğrenmek için yola çıkılıyor.

Oyuncular burada Basim’den daha fazlasını bekliyordu, oyunun seyahat eden proto-Assassin’i, gelecek yıl Mirage’da oynayacak olan ilgi çekici bir arka plana sahip. Ve gerçekten de ondan ve Valhalla’nın Mirage’ı bir tür geri dönüş hikayesine dönüştüren günümüz hikayesinden daha fazlası var.

(Aslında, Mirage başlangıçta bir Valhalla genişlemesi olarak planlandığında, bu içeriğin Valhalla’da nasıl öne çıkarılacağını merak ediliyor.)

Tüm bunlardan ayrı olarak bu güncelleme, Valhalla ve Mirage arasında başka bir Mirage ana karakterinin rol aldığı başka bir yeni görev olan “Paylaşılan Tarih” ile daha fazla bağlantı sağlıyor.

Basim’in Mirage’daki akıl hocası ve parlak Shohreh Aghdashloo tarafından seslendirilen Roshan, Eivor için bir görevle Ravensthorpe’da beldirmektedir. Bu, ikisinin sohbet etmesine izin veren ve karakterinin gelecek yıl Mirage’da nerede olacağına dair bazı ipuçları veren hoş, küçük bir görev karşımızda.

İlginizi Çekebilir  Whatsapp, Diğer Güncellemelerin Yanı Sıra Yeni Gizlilik Özellikleri Sunuyor
E.K
E.K
Full Stack Developer & Social Media Expert

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer İçerikler